Mutfağınıza Fark Katın
Mutfark Yapı

Mutfark Yapı

Zazoğlu Mutfark Yapı Olarak;

1992 yılından bugüne, başta TRABZON ve çevresinde olmak üzere siz değerli müşterilerimize, günümüz modern yaşam alanlarında ihtiyaç duyulabileceğiniz her türlü mutfak dolabı, banyo mobilyaları ve birçok ürünü istediğiniz kalite ve standartlarda üretim merkezimizde titiz, özenli ve adımıza yakışır biçimde hazırlamaktayız.

Resim01

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Ticari hayatımıza başladığımız yıldan itibaren “Her zaman daha farklı ve daha iyi nasıl yapabiliriz?” Sorusuna cevap vermeyi ilke olarak edinen dinamik, yenilikçi, yaratıcı ve genç kadromuz ile sizlere pratik, kalıcı çözümler sunmaktayız. Bilgisayarlı çizim modüllerimiz ile üretim standartlarımızı yükselterek siz değerli müşterilerimizin beklentilerini en iyi biçimde karşılamaktayız.

Bizim için mobilya bir sanattır ve onu en iyiyi BİZ tasarlamaktayız….

Resim02

HİZMETLERİMİZ;

* Mutfak Dolapları: Mutfağınıza uygun, size özel tasarlanmış ve kendi belirleyeceğiniz malzemeyle istediğiniz renkte mutfak dolapları yapıyoruz.

* Banyo Dolapları: Her türlü banyo mobilyasını isteğinize uygun projelendirerek yapıyoruz.

* Oda Kapıları: Değişik desenlerde ve istenilen malzeme türüyle isteğe uygun kapıları siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

* İç Dekarasyon: İster siz tasarımı verin işi biz yapalım, isterseniz biz sizin için tasarlayıp çalışmaya hazır ofis teslim edelim. Bürolarınız, işyeriniz, çalışma ortamınız veya standlarınızı itinayla hazırlıyoruz.

* Proje İşleri ve Diğer Çalışmalar: Etejer, Çocuk karyolası, kitaplık gibi farklı çalışmalara da imza atıyoruz.

* Uygun fiyat ve ödeme seçenekleri,

* Kredi kartına peşin fiyatına taksit imkanı.

Resim03

Misyonumuz; profesyonel bir hizmet anlayışıyla, müşterilerimizin tüm taleplerine süratli ve eksiksiz bir şekilde cevap vermektir. Bizi başarılı ve güvenilir kılan çalışma anlayışımızın temelinde, tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza uzun vadeli, tatminkar imkanlar sunmamız yatmaktadır.

Vizyonumuz; mobilya sektöründe mükemmelliği sağlayıp lider konumda olmaktır. Amacımız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.

Her türlü görüş öneri ve isteğiniz için bize “İletişim” sayfamızdaki bilgilerden ulaşabilir veya bize yazabilirsiniz.